کد خبر: 274785 A

رئیس اتحادیه گرماداران، سونا و ماساژ تهران در واکنش به خبر ایلنا در خصوص ماساژور های صیغه ای گفت: انصافا نه تاکید اینجانب بوده و نه مطلب مهمی برای صنف ما یا مرتفع نمودن مشکلی از جامعه می باشد.

احتراما در پی انتشار مصاحبه اینجانب سید مهدی سجادی نیری رئیس اتحادیه گرماداران، سونا و ماساژ تهران، با خبرنگار آن خبرگزاری، متاسفانه تیتری در آغازین این مصاحبه درج گردیده بود که انصافا نه تاکید اینجانب بوده و نه مطلب مهمی برای صنف ما یا مرتفع نمودن مشکلی از جامعه می باشد و صد البته درج مطلب فوق الذکر از سوی آن خبرگزاری کاری حرفه ای نبوده است.

فلذا با توجه به اهمیت وظیفه خبرگزاری ها و اینکه اصل بر عدم ایجاد سیاه نمائی و ممانعت از ایجاد بحران و تشویش اذهان عمومی بوده، به عقیده اینجانب بر ذمه خبرگزاری است بر اساس ماده 23 قانون مطبوعات هرچه سریعتر نسبت به تکذیب و اصلاح مطلب درج شده اقدام نمایند.این خواسته قطعا در جهت احقاق حقوق از دست رفته این صنف خدوم و زحمتکش می باشد.

لازم به ذکر است مطلب ذکر شده در خبرگزاری تحت عنوان متن ذیل است:

ایلنا:در فضای وایبر مشاهده شده که با صیغه محرمیت خدمات ماساژ ارائه می دهند و همین واحدها هستند که واحدهای دیگر را بدنام می کنند و آبروریزی این واحدها برای ما است.

 

 

جامعه حقوق قانون مصاحبه مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر