کد خبر: 280964 A

ایلنا: سازمان نظام صنفی رایانه ای ضمن تاکید براینکه "نمایشگاه الکامپ، حق مسلم این صنف است"، خواستار روشن شدن تکلیف برگزاری بیست و یکمین دوره این نمایشگاه بین المللی درسال جاری شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان نصر تهران، باقر بحری، نائب رئیس سازمان نصر تهران با بیان این مطلب و با اشاره به معضلات برگزاری الکامپ طی سال های اخیر گفت: منافع صنف ما مستقیما درگیر این نمایشگاه است و سازمان نصر هرگز نسبت به برگزاری الکامپ، به عنوان بزرگ ترین ویترین فناوری اطلاعات کشور و منافع صنف خود، بی تفاوت نبوده است.

بحری با تاکید بر اینکه مجری الکامپ21 باید هرچه سریع تر انتخاب شود، ادامه داد: کمتر از 7 ماه به برگزاری الکامپ 2015 فرصت باقی است و امسال نباید همچون سال های گذشته در فاصله چند هفته به برگزاری رویداد، تکلیف مجری نمایشگاه مشخص شود.

او با اشاره به اینکه خواسته اصلی سازمان نصر، اختصاص وقت کافی برای برگزاری الکامپ است، گفت: الکامپ حق مسلم و طبیعی صنف فناوری اطلاعات است و ضرورت دارد سازمان نصر به عنوان نماینده این صنف، زمان کافی برای برگزاری این نمایشگاه داشته باشد.

نائب رئیس سازمان نصر تهران درخصوص وضعیت برگزاری نمایشگاه الکامپ طی سال های اخیر ادامه داد: متاسفانه وضعیت برگزاری الکامپ طی دو سال گذشته نه تنها درجهت رشد و توسعه نبوده، بلکه تمام زحمات و تلاش های سازمان نصر طی دو دوره برگزاری الکامپ که به گواه صنف و دولت موفق بوده را تحت تاثیر قرار داده است.

بحری با تاکید براینکه سازمان نصر ، مصرانه پیگیر جلسات بحث و بررسی الکامپ است، گفت: نمایشگاه الکامپ در شرایط کنونی این فرصت را دارد که توانمندی شرکت های ICT ایرانی را بیشتر از گذشته در عرصه بین المللی مطرح کند؛ قطعا اگر بخواهیم همچنان در فاصله 2روز مانده به نمایشگاه برنامه ریزی کنیم ، فرصت طلایی الکامپ را بار دیگر از دست خواهیم داد.

او درخصوص انتظار سازمان نصر از دولت تدبیر و امید برای اصلاح وضعیت فعلی الکامپ ادامه داد: ازدولت تدبیر و امید و فضای باز موجود می توان انتظار داشت که با درایت خود وارد جریان پیچیده برگزاری الکامپ و اقدامات شرکت سهامی نمایشگاه ها در این خصوص شود تا فرصت این رویداد ملی برای توسعه و شکوفایی صنعت ICT بار دیگر از میان نرود.

دولت رایانه نمایشگاه بین المللی نمایشگاه ها برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر