کد خبر: 298152 A

همزمان با دومین روز از دهه کرامت پانزدهمین نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه  پانزدهمین نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته ، دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامیبا حضور در غرفه گروه خودروسازی سایپا ضمن آشنایی با محصولات جدید این گروه خودروسازی در جریان آخرین فعالیت ها و برنامه های سایپا قرار گرفت.

بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا با حضور پررنگ در این نمایشگاه محصولات جدید و متنوع خود از جمله آریو، ساینا ، ای دو ، cs35 ، تیبا2 ، 151 ، رنو کولیوس ، برلیانس H220-H230- H320-H330، وانت دو کابینه ریچ، وانت پادرا و کیا سراتو  را به معرض بازدید گذاشت. 

در این نمایشگاه که با استقبال خوب مردم مشهد از غرفه سایپا همراه شده شرکت های سایپا، پارس خودرو ، سایپا دیزل ، زامیاد ، فنرسازی زر ، ایندامین ، ستکو، رادیاتور ایران و... محصولات جدید خود را ارائه کرده اند.

بر اساس این گزارش از لحظات افتتاح این نمایشگاه، غرفه گروه خودروسازی سایپا با توجه به استقرار محصولات جدید این گروه، با استقبال بسیار گسترده ای از سوی بازدیدکنندگان مواجه شده است.

گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه خودرو و قطعات مشهد از26 تا 30 مرداد ماه از ساعت 17 تا 23 آماده پذیرایی از بازدید کنندگان است.

ایران خودرو رئیس مجلس شورای اسلامی رییس مجلس سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا