کد خبر: 301313 A

از نظر کیفی اعلام شد؛

ایلنا: بر اساس اعلام روابط عمومی NPC پلی‌اتیلن سبک پتروشیمی لاله از نظر کیفی از برترین محصولات شناخته‌شده فیلم در جهان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام، پلی‌اتیلن سبک پتروشیمی لاله از نظر کیفی از برترین محصولات شناخته‌شده فیلم در جهان است که به هند، الجزایر، چین، بخشی از آفریقا، یونان، ترکیه، آلمان و شمال اروپا صادر می‌شود.

پلی‌اتیلن پتروشیمی لاله از نظر درخشندگی، شفافیت و موارد فیزیکی و مکانیکی در مقایسه با اجناس مشابه داخلی برتری دارد، ظرفیت تولید و دانش فنی این محصول نیز استاندارد و مطابق با فناوری‌های روز دنیاست.

خوراک این مجتمع اتیلن است که به میزان ٣٠٦ هزار تن از الفین مارون تأمین می‌شود و محصولات این مجتمع در تولید انواع فیلم پلی‌اتیلن، ظروف مختلف، قطعات پلاستیکی و طبی و غیره کاربرد دارد.

اجرای طرح پتروشیمی لاله با سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی (٤٥ درصد پتروشیمی مارون، ٣٠ درصد سابیک اروپا و ٢٥ درصد پلیمرهای صنعتی پوشینه شرکت بخش خصوصی داخلی) از سال ٨١ و تأمین فاینانس آن از سال ٨٢ در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام خمینی آغاز و در نهایت در دی‌ماه ٨٦ تکمیل و راه‌اندازی آزمایشی شده است.

خبرنگار: ذوالفقار شریعت

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام پتروشیمی لاله پلی اتیلن
نرم افزار موبایل ایلنا