کد خبر: 302782 A

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد مستضعفان: "اختصاصی ایلنا"

ایلنا: پس از پیگیری مستمر خبرگزاری کار ایران در خصوص شائبه احتمال دخالت وزارت نفت در برکناری مدیر عامل حفاری شمال؛ روابط عمومی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به صورت مکتوب پاسخ خود را جهت شفاف سازی شایعات ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از برکناری هدایت الله خادمی مدیرعامل حفاری شمال و انتشار برخی اخبار در سایت‌های اصولگرا مبنی بر دخالت وزارت نفت در این برکناری، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به این شائبه‌ها پاسخ داد.

در متن ارسالی به ایلنا آمده است:

بر خلاف شائبه‌ها و شایعات مطرح شده در برخی از رسانه‌ها تغییرات مدیریتی  در بخش اقتصادی بنیاد که در قالب 11 شرکت مادر تخصصی ساماندهی شده‌اند به صورت طبیعی و در وقت مقتضی در حال انجام است.

در ادامه تصریح شده است: پاسخگویی به تغییرات در شرایط کسب و کار و تحولات محیطی به ویژه به منظور رشد و  توسعه شرکت، مسئولیت‌پذیری و تامین حقوق سهامداران از طریق راهکارهای  مختلف قابل انجام است که یکی از آنها تغییرات مدیریتی در شرکت هایی که دوره مدیریت مدیران در آن طولانی شده به شمار می‌رود.

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همچنین تاکید کرد: در هر حال انتخاب راهکار با تصمیم‌گیری هیات مدیره شرکت‌ها که دارای اختیارات قانونی و مسئول در مقابل عملکرد شرکت هستند، انجام می‌ شود.

حقوق رسانه روابط عمومی و امور بین الملل کسب و کار سعیدی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا