کد خبر: 317849 A

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک:

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه یکی از وظایف این شرکت ارزیابی استانداردهای پروژه ها است گفت: در سال گذشته توانستیم 10 میلیارد تومان تکنولوژی نو وارد کشور کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدرضا حسینی در نشست خبری حاشیه پنجمین نمایشگاه وزارت راه و شهرسازی و صنایع وابسته با بیان اینکه عملکرد و اقدامات شرکت آزمایشگاه فنی خاک در زمینه امور ژئوتکنیک و تعیین استانداردهای خاک، بتن و آسفالت است، گفت: این شرکت به عنوان نماینده دولت و حاکمیت وظایفی دارد که علاوه بر  تشخیص و ارزیابی کیفیت‌ها باید در زمینه‌های دانش‌های نو و تکنولوژی جدید فعالیت داشته باشد.

وی افزود: در سال گذشته چیزی حدود 10 میلیارد تومان تکنولوژی جدید وارد کشور کرده‌ایم.

حسینی با اشاره به ارزیابی کیفیت مصالح استفاده شده در پروژه‌ها تاکید کرد: بخشی از وظایف این شرکت ارزیابی رعایت استانداردها در پروژه‌های عمرانی است که این ارزیابی‌ها و تطبیق استانداردها با همکاری موسسه استاندارد انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اشاره به ارزیابی کیفیت آزادراه تهران- شمال گفت: به این پروژه هم  ورود کرده‌ایم و در حال مذاکره با بنیاد مستضعفان هستیم.

حسینی با اشاره به میزان درآمدهای این شرکت در سال گذشته گفت: میزان درآمداین شرکت در سال گذشته 123 میلیارد تومان بوده   و در سال جاری تاکنون به 165 میلیارد تومان رسیده و پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال به 195 میلیارد تومان برسد.

استاندارد خاک مکانیک وزارت راه و شهرسازی پنجمین نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا