کد خبر: 318943 A

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد ازبرگزاری چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین رشته مهندسی عمران در شهر یاسوج خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور،علی صادقی ، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد،از برگزاری چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین خبر داد و گفت: در روزهای آتی، شهر یاسوج «پایتخت طبیعت ایران» شاهد برگزاری چهارمین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران خواهد بود که برای اولین بار در سطح کشور و با رویکرد "استفاده از تجارب حرفه‌ای مهندسان" و تبیین تجارب مهندسی با حضور فرهیختگان جامعه مهندسی و دانشگاهیان سراسر کشور در تاریخ های سیزدهم و چهاردهم آبان ماه سال جاری در محل دانشگاه یاسوج برگزار می‌گردد .

صادقی در خصوص ضرورت و اهمیت برگزاری کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران اظهار داشت: بی‌شک تلفیق آموزه های روز دانشگاهی با تجارب حرفه‌ای مهندسان شاغل در حرفه گامی است در جهت اعتلای صنعت ساختمان و هدایت صحیح سرمایه‌های عظیم ملی در بخش ساخت و ساز، فرصتی را فراهم می‌آورد تا مهندسان حرفه مند در کنار فعالان دانشگاهی به انتقال تجربیات و آموزه‌های فنی و تخصصی روز بپردازند . لذااستقبال بی نظیر صاحب نظران، محققان و فعالان عرصه صنعت ساختمان در ارائه مقالات تخصصی و اعلام آمادگی جوامع دانشگاهی و مهندسی مبین اهمیت موضوع و تاثیرگذاری ارتباط مناسب بین صنعت و دانشگاه می باشد.

وی در پایان یادآور شد ، که در این کنفرانس که برای چهارمین بار در سطح کشور و اولین بار در شهر یاسوج برگزار می گردد ضمن ارائه مقالات تخصصی شامل سخنرانی، پوستر وکارگاه‌های آموزشی مختلف برگزار و به شرکت‌کنندگان گواهینامه اهداء می‌ گرد د .

سازمان نظام مهندسی کشور کنفرانس ملی مصالح و سازه های نوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر