کد خبر: 319268 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران:

ایلنا: امیدوارم اتحادیه‌ها از فعالیت‌های سنتی فاصله بگیرند و فقط خودشان را محدود به صدور پروانه و جواز نکنند. زیرا هدف اول آنها باید براساس مشتری‌مداری و رضایت مصرف‌کننده باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در نشست هم‌اندیشی اتاق اصناف ایران با استاندار تهران گفت: رویکردی که اکنون در وزارت صنعت، معدن و تجارت وجود دارد این است که کلیه امور اصناف را به خود اصناف یا همان اتاق اصناف واگذار کنیم که این واگذاری حاصل یک برنامه‌ریزی بلندمدت و کار کارشناسی است و وزارتخانه این تصمیم را یک شبه نگرفته است.

وی با اشاره به مشکلاتی که نمایندگان اصناف استان تهران در خصوص نظارت مطرح کردند گفت: کمیسیون نظارت یک ابزار قانونی و موضوع اجرایی برای وزارتخانه است و مطمئن باشید رویکرد ما در این کمیسیون امانت‌مدارانه و با نگاه مثبت به اصناف است. من از روسای اتاق‌ها می‌خواهم که اگر اشکالاتی در اداره این کمیسیون وجود دارد به ما حتماً گوشزد کنند.

وی افزود: ما برنامه‌ریزی‌هایی برای ساماندهی اصناف با اتاق اصناف ایران امضا کرده‌ایم مبنی براینکه بازارهای صنفی در شهرک‌های صنعتی مربوطه تشکیل شود. هدف ما از ایجاد این بازارهای صنفی کاهش هزینه ها و در دسترس بودن مواد اولیه اصناف و واحدهای صنعتی است.

وی در پایان گفت: امیدوارم اتحادیه‌ها از فعالیت‌های سنتی فاصله بگیرند و فقط خودشان را محدود به صدور پروانه و جواز نکنند. زیرا هدف اول آنها باید براساس مشتری‌مداری و رضایت مصرف‌کننده باشد.

استان تهران رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کارشناسی وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر