کد خبر: 320691 A

بانک تجارت در این نمایشگاه ضمن معرفی جدیدترین بسته های خدماتی خود در حوزه های مختلف کسب و کار ، بازدید کنندگان را با آخرین برنامه ها و اقدامات این بانک در حوزه های مختلف بازارهای پول سرمایه و صنعت بیمه آشنا می سازد.

بانک تجارت با برپایی غرفه تخصصی در هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و دومین نمایشگاه بین المللی بورس بانک بیمه و خصوصی سازی کیش حضوری فعال دارد.

به گزارش ایلنا، بانک تجارت در این نمایشگاه ضمن معرفی جدیدترین بسته های خدماتی خود در حوزه های مختلف کسب و کار ، بازدید کنندگان را با آخرین برنامه ها و اقدامات این بانک در حوزه های مختلف بازارهای پول سرمایه و صنعت بیمه آشنا می سازد.

کارشناسان حوزه های بازاریابی، اعتباری ، بین الملل، فناوری اطلاعات  و مرکز ارتباط با مشتریان بانک تجارت  پاسخگوی سئوالات بازدیدکنندگان از نمایشگاه هستند.

هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و دومین نمایشگاه بین المللی بورس بانک بیمه و خصوصی سازی کیش با حضور بانکها، شرکت‌های بیمه، موسسات مالی – اعتباری و کارگزاری‌های بورس از تاریخ 18 لغایت 21 آبان‌ماه در مرکز همایش های بین المللی منطقه آزاد کیش می باشد.

 

پول تجارت صنعت کسب و کار نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر