کد خبر: 325639 A

ایلنا: گروه خودروسازی سایپا در اولین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی، صنایع وابسته و بیمه بندر عباس توانمندی های صنعت خودرو را به نمایش می گذارد.

به گزارش ایلنا: اولین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی، صنایع وابسته و بیمه بندرعباس با حضور 52 شرکت کننده برگزار خواهد شد و گروه خودروسازی سایپا به همراه سه نماینده فروش و خدمات پس از فروش خود در استان هرمزگان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

گروه سایپا با هدف نمایش دستاوردها و افزایش ظرفیت تولید متخصصان داخلی در این نمایشگاه شرکت کرده و با حضور در سالن اصلی نمایشگاه، توانمندی های صنعت خودرو را به نمایش خواهد گذاشت.

در اولین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی، صنایع وابسته و بیمه بندرعباس گروه سایپا خودروهای ساینا- آریو- سایپا151- سراتو -  تیبا 2- ریچ –خانواده برلیانس( H230 - H320 - H330) و ون  H.S  را در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار خواهد داد.

این نمایشگاه از 5 تا 8 آذرماه هر روز از ساعت 17 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس پذیرای  متخصصان، صنعتگران، تولید کنندگان و علاقمندان خواهد بود.

خودرو سایپا صنعت نمایشگاه بین المللی سالن اصلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر