کد خبر: 325653 A

معاون اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در واکنش به دستگیری یکی از مقامات چابهار:

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در واکنش به دستگیری یکی از مسئولان منطقه آزاد چابهار به اتهام؛ اختلاس، ارتشاء و زمین خواری،‌ گفت: تا زمانی که اتهام وارد آمده به افراد اثبات نشود نباید در مورد آن اطلاع رسانی کرد.

حجت الاسلام محمدعلی زم در گفت وگو با خبرنگار ایلنا؛ تاکید کرد: تا جایی که از قوانین قضایی کشور خبر دارم ، وقتی مسائل مورد رصد قرار می گیرد و کسی متهم به یک امر خلافی می شود؛ قاعدتا تا پیش از اثبات جرم نباید در مورد آن اطلاع رسانی کرد.

وی با تاکید بر اینکه اتفاقی در چابهار افتاده است در حد اتهام است،‌ ادامه داد: دستگاه قضایی خودش باید پاسخگوی این موضوع باشد و هیچ از مسئولان مناطق آزاد نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است

زم با اظهار بی اطلاعی از روند پرونده در دستگاه قضا، افزود: نمی دانیم که اتهام هایی که به آن فرد اطلاق داده شده است مربوط به دوره های قبل است و یا اصلا مربوط به چه بازه زمانی می شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد گفت: موضوعی که برای همه منجر به یک سوال شده، این است که چگونه قبل از اثبات جرم یک شخص، حتی عنوان اداری ان در رسانه ها اعلام شده است.

وی ادامه داد: اگر این فرد تبرئه شود، چه کسی می تواند پاسخگوی آسیب های روانی که به وی خانواده و همکاران و به لحاظ سیاسی به دولت وارد آمده، باشد. ‌     

اختلاس محمد علی زم اختلاس منطقه آزاد چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر