کد خبر: 325843 A

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

ایلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از سفر ابتدایی تا کنون 85 میلیارد تومان در استان ایلام سرمایه گذاری شده است که تا پایان سال 35 میلیارد تومان دیگر نیز انجام خواهد شد تا زیرساخت های ارتباطی به زودی تامین شود.

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه شورای اداری استان ایلام در پایانه مرزی مهران که با حضور استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان برگزار شد، درارتباط با زیرساخت های استان ایلام و برنامه های زیرساختی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی در این نشست با تبریک هفته بسیج و درارتباط با اجلاس سران نفت و گاز در تهران گفت: دستگاه های امنیتی ما با هماهنگی لازم توانستند اجلاس سران نفت و گاز را به خوبی اداره کنند و امنیت امروز مهران نیز به صورت همه جانبه تامین شده است و این را مدیون افرادی هستیم که پشت پرده فعالیت می کنند.

وی با اشاره به همدلی بین مسوولان نظام اظهار داشت: در ایلام و مهران مجموعه ای همدل به دور هم جمع شده اند که تمام مشکلات را با توجه به اختلاف سلیقه ها رفع می کنند و مردم استان ایلام و کشور لایق این همت هستند.

وی با بیان این که استان ایلام در گذشته کمتر مورد توجه بوده است، خاطر نشان ساخت: اربعین حسینی بهانه ای برای بهبود زیرساخت این استان است و مردم ایلام نیز با تمام گرفتاری های شخصی از ماه ها قبل به دنبال تامین خدمات برای زایرین اربعین هستند و باید با تامین زیرساختها به این مردم دلسوز کمک کنیم.

دکتر واعظی همچنین خواستار اختصاص ردیف بودجه برای اربعین شد و گفت: این پیشنهاد را به همکارانم در دولت ارسال کردم و این تامین بودجه است که می تواند تمام نیازهای مردم را به تامین زیرساخت ها رفع کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید بر تامین پهنای باند استان تا حد لازم ادامه داد: هیچ مشکلی به خصوص در ایام اربعین نخواهیم داشت و این پهنای باتد را تا 20 برابر افزایش خواهیم داد.

دکتر واعظی، خاطر نشان کرد: با توجه به درخواست نمایندگان این استان در تلاشیم تا اقتصاد مقاومتی را با توجه به ظرفیت های بخش خصوصی تحقق بخشیم و امروز در کشورهای دیگر نیز تمام خدمات اینترنتی رایگان و غیر رایگان توسط غیر دولتی ها انجام می شود.

ارتباطات و فناوری اطلاعات بخش خصوصی سرمایه گذاری مشکلات استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر