کد خبر: 332777 A

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش در گفت وگو با ایلنا:

معاون گردشگری منطقه آزاد کیش با بیان اینکه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تاثیری در بر بازار گردشگری کیش ندارد، گفت:‌‌ کیش ایر قیمت بلیت را افزایش نداده است و کنترل بازار فروش بلیت های نوروزی در دست سازمان منطقه آزاد است.

محمد محب خدایی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه شرکت هواپیمایی کیش، نرخ بلیت هواپیما را افزایش نداده است و بلیت کیش ایر همچنان با نرخ مصوب به فروش می رسد،‌اظهار کرد:آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تاثیری بر بازار گردشگری کیش ندارد .

وی با تاکید بر اینکه بازار در کنترل سازمان مناطق آزاد است،‌ ادامه داد:‌ با توجه سیاست های جدید ایرلاین کیش،‌ از این پس پروازها در اختیار شرکت و آژانسی گذاشته می شود که هتلی در جزیره به ما معرفی کند و در کیش مبحث فروش بلیت به تنهایی و بدون هتل مفهومی ندارد و سبد سفر به چارترکنندگان و آژانس داران فروخته می شود .

خدایی با بیان اینکه در حال حاضر با توجه به اتخاذ این سیاست ها آزادسازی بلیت هواپیما تاثیری بر روی بازار گردشگری کیش نخواهد گذاشت،‌ گفت: البته تخلفاتی هم دیده می شود اما این نمی تواند منجر به ایجاد یک موجی از تخلفات باشد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد درباره کنترل بازار فروش بلیت های نوروزی به کیش،‌ گفت: برای فروش بلیت های نوروز 95هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد و بازار فروش بلیت نوروز را کنترل خواهیم کرد و بلیت  نوروز سال 95 هم مانند نوروز سال 94 بدون ایجاد بازار سیاه به فروش خواهد رسید.

وی تاکید کرد:‌چاترکنندگانی که از کیش ایر بلیت می خرند به این ایرلاین تعهد دارند که سقف قیمت بلیت را رعایت کنند و بالاتر از آن سقف مشخص شده بلیت فروشی نکنند. می توانیم تنظیم بازار انجام دهیم و اگر شرکتی اقدام به گران فروشی کرد به طور قطع با ان شرکت برخورد می شود.

محب خدایی با بیان اینکه قیمت بلیت چارتر نمی تواند سقف نداشته باشد،  ادامه داد: سیاست این است که ایرلاین ها در بازار رقابتی یک قیمت حداقلی و یک قیمت حداکثری اعلام کنند و به طور قطع در بازار رقابتی جهش قیمت معنایی نخواهد داشت.   

           

     

جزيره كيش آزادسازي قيمت بليت هواپيما كيش اير
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر