کد خبر: 334672 A

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: تا چند ساعت آینده حداقل 4 محور مهاباد – سردشت، کوهرنگ – مسجد سلیمان، سقز – بانه و فریدون شهر – پشتکوه باز خواهد شد.

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان اینکه در حال حاضر ده محور مواصلاتی کشور به دلیل بارش برف و باران مسدود است گفت: تا چند ساعت آینده حداقل 4 محور مهاباد – سردشت، کوهرنگ – مسجد سلیمان، سقز – بانه و فریدون شهر – پشتکوه باز خواهد شد.

یاسر خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به شرایط جوی محورهای مواصلاتی کشور در این ساعت از روز گفت: محورهای استان‌های تهران، فارس، خراسان رضوی، مازندران، کرمان، گلستان، گیلان، اردبیل، زنجان، لرستان، مرکزی، کردستان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد و البرز برفی و بارانی هستند.

وی تاکید کرد: در هیچ یک از  محورهای مواصلاتی با ترافیک سنگین مواجه نیستیم اما 10 محور مواصلاتی کشور به دلیل شرایط جوی مسدود شده‌اند.

سخنگوی مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به محورهای مسدود شده گفت: در حال حاضر 10 محور شمشک – دیزین، پونل – خلخال در استان گیلان و اردبیل، سروآباد – پاوه در استان کردستان، گنج‌نامه – تویسرکان در استان همدان، حسین‌آباد – دهگلان در استان کردستان، بوکان – مهاباد در آذربایجان غربی، مهاباد – سردشت در استان آذربایجان غربی، کوهرنگ – مسجد سلیمان در استان چهارمحال و بختیاری، محور سقز – بانه در استان کردستان و محور فریدون‌شهر – پشتکوه در استان اصفهان مسدود هستند.

خالدی با تاکید بر اینکه مسافران برای تردد از محورهای برفی و بارانی حتما باید مجهز به زنجیرچرخ و لوازم گرمایشی باشند گفت: از بین مسیرهای مسدود شده تا چند ساعت آینده محورهای مهاباد – سردشت، کوهرنگ – مسجد سلیمان،  سقز – بانه و فریدونشهر – پشت‌کوه باز می‌شوند.

استان کردستان استان همدان بارش برف و باران مسجد کهکیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر