کد خبر: 337306 A

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در گفتگو با خبرنگار ایلنا :

ایلنا: لزومی ندارد مقررات ما تغییری داشته باشد بلکه ما باید خودمان را به استانداردهای بین المللی نزدیک کرده و خود را هماهنگ کنیم.

حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در گفتگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط برای برقراری ارتباط با بانک‌های خارجی در حال حاضر فراهم شده یا خیر؟ اظهار داشت: بله شرایط کاملا فراهم است .

وی همچنین در خصوص اینکه آیا نیاز به تغییر مقررات پس از اجرای برجام وجود دارد؟ ، افزود: خیر، لزومی ندارد مقررات، تغییری داشته باشد بلکه ما باید خودمان را به استانداردهای بین المللی نزدیک کرده و خود را هماهنگ کنیم.

معتمدی خاطر نشان کرد: ارتباطات بین‌المللی درحال حاضر هم وجود دارد اما پس از برجام به جای 5 بانک با 500 بانک ارتباط خواهیم داشت.

وی همچنین در مورد برنامه بانک اقتصاد نوین تا پایان سال افزود: یک برنامه مفصل استراتژیک و نیز یک برنامه عملیاتی داریم که توسعه خدمات ، کیفیت و کمیت خدمات و نیز توسعه شبکه مشتری از جمله برنامه های ما است.

معتمدی در خاتمه گفت: بانک اقتصاد نوین جزء بهترین شبکه های بانکی الکترونیک در کشور است و با شرایط موجود رتبه بالای 90  را دارا هستیم.

الکترونیک شرایط برقراری فراهم بانک اقتصاد نوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر