کد خبر: 345243 A

ایلنا: در نشست مشترک شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شرکت برق منطقه‌ای تهران بر ضرورت همکاری‌های نزدیک به منظور پایداری شبکه برق‌رسانی شهر تهران تاکید شد.

به‌گزارش ایلنا، در این نشست که با حضور مدیران ارشد دو شرکت در محل همایش ستاد راهبردی توزیع تهران برگزار شد؛ مهندس "سیدمحمد هاشمی"، مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه شهر تهران حجم وسیعی از مشترکان برق را تشکیل می‌دهد؛ خواستار برنامه‌ریزی منسجم به منظور پیشبرد برنامه‌های تامین برق تابستان سال 95 شد.

در این نشست، مهندس "غلامرضا خوش‌خلق"، مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران نیز با تاکید بر اولویت‌بندی طرح‌های اجرایی به منظور تامین برق پایدار در تابستان 95 از تشکیل یک کمیته تخصصی با هدف تبادل تجارب و شناسایی نقاط قوت و ضعف طرح‌هایی که در این زمینه اجرا خواهد شد؛ خبر داد.

بر اساس این گزارش در این نشست همچنین مهندس "کامبیز ناظریان"، معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت ضمن اشاره به اهمیت بحث بارگذاری پست‌های فوق توزیع و تجهیزات خارج از مدار در شهر تهران؛ به ارائه گزارشی در خصوص اقدام‌های صورت گرفته مشترک بین دو شرکت به منظور پایداری شبکه‌های برق‌رسانی پرداخت.

گفتنی است در این نشست ضمن برسی مفاد صورت‌جلسه گذشته در خصوص وضعیت پیک بار 10 ماهه سال جاری و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل، آخرین وضعیت شبکه فوق توزیع، شاخص‌های قابلیت اطمینان شبکه، آخرین وضعیت تجهیزات خارج از مدار و همچنین وضعیت پست‌های فوق توزیع "آفریقا" و "ایران زمین" گزارش شد.

در این نشست ضمن تاکید مجدد بر پایداری شبکه برق‌رسانی شهر تهران به ویژه در انتخابات پیش رو و تابستان 95 به عنوان یک اولویت؛ مقرر شد به منظور توسعه شبکه‌های توزیع و فوق توزیع  پایتخت برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود.

 

برق شبکه تهران شهر تهران برق رسانی نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر