کد خبر: 351716 A

مدیرعامل شرکت طراحی خودروی استیونز:

مدیرعامل شرکت طراحی خودروی استیونز گفت: شرکت‌هایی که تاکنون در ایران حضور نداشتند از اشتیاق زیادی برای حضور در صنعت خودروسازی ایران برخوردار هستند و به دنبال سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت‌های ایرانی هستند که این امر برای خودروسازی ایران یک فرصت طلایی را به وجود می‌آورد.

مدیرعامل شرکت طراحی خودروی استیونز در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص وضعیت صنعت خودروسازی ایران گفت: تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران برداشته شده است و دنیا نیز این را پذیرفته و اکنون وقت آن رسیده که نگاه‌ها به ایران تغییر پیدا کند.

پیتر استیونز افزود: برگزاری چنین کنفرانس ها و همایش‌هایی می‌تواند به شناساندن بازار ایران کمک کند. علاوه بر اینکه تاجران و صنعتگران اروپایی نیز تاکنون تمایل خود را برای حضور در ایران بارها نشان داده‌اند.

وی تصریح کرد: نکته مشترکی که در این همایش بیشتر خودروسازان خارجی بر آن اتفاق داشتند تعهد آنها برای ادامه همکاری با ایران بود که به سبب تحریم‌ها عقب افتاد.

استیونز در پایان تصریح کرد: شرکت‌هایی که تاکنون در ایران حضور نداشتند از اشتیاق زیادی برای حضور در صنعت خودروسازی ایران برخوردار هستند و به دنبال سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت‌های ایرانی هستند که این امر برای خودروسازی ایران یک فرصت طلایی را به وجود می‌آورد.

 

ایران خودروسازان سرمایه صنعت فرصت طلایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر