کد خبر: 359000 A

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: سبحانی‌فر گفت: تولید نفت در اسفندماه به دو میلیون بشکه در روز رسید و به طور کلی سال 95 سال خوب و پررونقی در بخش انرژی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنعت گفت: این دیدار برای تبریک سال نو بود و در این دید و بازدید نوروزی، نعمت‌زاده در خصوص برنامه‌های این وزارتخانه در سال جدید صحبت‌ کرد.

رمضانعلی سبحانی‌فر افزود: این وزارتخانه تصمیم گرفته در سال 95 به صنایع متوسط و کوچک توجه ویژه‌ای داشته باشد و برای حل مشکلات این بخش‌ها که عمدتا به دلیل نبود سرمایه در گردش و کمبود نقدینگی مشکل دارند، تزریق مالی داشته باشد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس نهم تصریح کرد: بر همین اساس 13 هزار میلیارد ریال برای صنایع کوچک و سه هزار میلیارد ریال برای صنایع متوسط در نظر گرفته شده است که پیش‌بینی می شود با تزریق این مبالغ 200 هزار شغل دوباره احیا شود.

وی با اشاره به صحبت‌های وزیر نفت مبنی بر افزایش تولید گفت: تولید نفت در اسفندماه به دو میلیون بشکه در روز رسید و به طور کلی سال 95 سال خوب و پررونقی در بخش انرژی است به طوری که بسیاری از پروژه‌های نیمه‌تمام پتروشیمی در این سال افتتاح خواهد شد. علاوه بر اینکه هیات‌های تجاری خارجی که به کشور سفر کرده‌اند، برای سرمایه‌گذاری در این بخش ابراز تمایل کرده‌اند.

پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن نفت وزیر صنعت معدن و تجارت دید و بازدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر