کد خبر: 359070 A

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از اتخاذ تدابیر ویژه جهت تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی خرد و کوچک خبر داد و گفت: با توجه به نیاز واحدها به سرمایه در گردش جهت بالا بردن ظرفیت تولید، صندوق حمایت از صنایع کوچک با صدور ضمانت نامه جهت تسهیلات بانکی و تامین کنندگان مواد اولیه کارخانجات اقدام می نماید.

به گزارش ایلنا،  علی یزدانی در سفر یک روزه به استان هرمزگان فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص وضعیت اشتغال و معیشت مردم را مورد تاکید قرارداد و اظهار داشت: تفاهم نامه ای با سازمان تامین اجتماعی در جهت کاهش فشار و رفع دغدغه سرمایه گذاران صورت گرفته است که نقش تعیین کننده ای در ایجاد رونق و نشاط در سرمایه گذاران خواهد داشت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه شهرکها و نواحی صنعتی را بهترین مکان برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: با تکمیل زیرساخت های عمرانی و اعطای مشوق به بخش تولید، بستر لازم برای حضور صنعتگران در شهرکها و نواحی صنعتی فراهم شده است.

یزدانی با اشاره به بهره مندی سرمایه گذاران مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی از معافیت از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمان و معافیتهای مالیاتی، خاطر نشان کرد: با استقرار سرمایه گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی هزینه تولید کاهش یافته و این مهم در ایجاد اشتغال مولد پایدار نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین در این بازدید با بیان اینکه بدنبال شکوفایی صنایع در شرق استان هرمزگان هستیم گفت: خوشبختانه با تکمیل زیرساختها در شهرکها و نواحی صنعتی میناب، تمایل به سرمایه گذاری در این شهرکها و نواحی صنعتی بالا رفته و دغدغه های سرمایه گذاران در استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی مرتفع گردیده است.

گفتنی است یزدانی در سفر به استان هرمزگان ضمن بازدید از زیرساخت های شهرک‌های صنعتی میناب، نشست مشترکی با تشکل های صنعتی و فعالان اقتصادی این استان برگزار و به بررسی مشکلات صنعتگران این استان پرداخت.

ایران تسهیلات بانکی سرمایه صنایع کوچک وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر