کد خبر: 368903 A

تابش‌فر خبر داد:

ایلنا: معاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهر با اشاره به بازدید بیش از یک و نیم میلیون نفر از بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در دو روز گذشته، از300هزار تراکنش مالی صورت گرفته در این مدت خبر داد.

به گزارش ایلنا از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، غلامحسین تابش‌فر،  با اشاره به استقبال از تجهیزات بانک شهر در این نمایشگاه افزود: با توجه به اینکه این نمایشگاه اولین تجربه ما بود، خوشبختانه تاکنون توانستیم با فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.

وی بیان کرد: بانک شهر در این نمایشگاه با استقرار 3هزار دستگاه کارتخوان، 30وب‌کیوسک، 30خودپرداز و 6شهرنت توانسته که خدمات مالی گسترده‌ای را به بینندگان ارائه دهد و رضایت بیش از 80درصدی بازدیدکنندگان دلیلی محکمی بر این ادعا می‌باشد.

تابش‌فر ادامه داد: علاوه بر این بانک شهر همه روزه با 300کارشناس و پرسنل شرکتی و همچنین 13باجه بانکی تا پایان ساعات کاری نمایشگاه، آماده ارائه خدمات بانکی به بازدیدکنندگان نمایشگاه است.

وی در پایان تصریح کرد: تمامی اقدامات صورت گرفته در این مجموعه به منظور ترغیب و تشویق شهروندان به افزایش فرهنگ کتابخوانی در کشور صورت می‌گیرد و امیدواریم که در ایام برگزاری این نمایشگاه بتوانیم میزبان خوبی برای بازدیدکنندگان باشیم.

 

نمایشگاه بین المللی کتاب نمایشگاه مالی تراکنش‌ بانک شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر