کد خبر: 382716 A

برای اولین بار در ایران صورت می گیرد؛

ایلنا: همراه اول به منظور ارائه خدمات یکپارچه، به صورت اقساطی گوشی هوشمند عرضه می کند.

به گزارش ایلنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور برای اولین بار در ایران و به منظور تکریم و افزایش رضایت مشترکین و همراستا با اپراتورهای معتبر جهانی، اقدام به عرضه گوشی هوشمند به همراه میزان مشخصی اعتبار ماهانه به مدت یکسال (شامل مکالمه، دیتا و پیامک) به صورت اقساطی کرده است.

در راستای این طرح، مشترکین دائمی همراه اول براساس ارزش سیم کارت شان تخصیص اعتبار شده و می توانند با خرید یکی از بسته های در نظر گرفته هوشمند شیاومی است؛ بدون نیاز به ضامن، اقدام به خرید اقساطی کرده و هزینه آن را طی یکسال پرداخت کنند. جهت خرید، مشترکین می بایست از طریق «مراجعه به فروشگاه های همراه» و یا «ارسال عدد ۲۲ به سرشماره شده که ترکیبی از «مکالمه، پیامک، اینترنت همراه» و یک مدل گوشی8018» اقدام کنند.

همچنین تمامی مشترکین همراه اول می توانند جهت خرید نقدی گوشی، که به همراه یک عدد کارت اینترنت هدیه ۶ ماهه و سیم کارت اعتباری رایگان عرضه می شود به فروشگاه های همراه اول مراجعه و یا عدد ۲۲ را به سرشماره 8018 ارسال کنند.

برند بین المللی شیاومی که در سال ۲۰۱۰ تأسیس شده، حدود ۴۵ میلیارددلار ارزش داشته و با شعار «متفاوت بودن گران نیست» با غول های تولیدگوشی تلفن همراه رقابت می کند. هم اکنون این برند از نظر فروش گوشی های هوشمند در رتبه چهارم شرکت های تولید کننده گوشی در دنیا قرار دارد.

علاقمندان به این طرح می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

 

ایران پیامک تلفن همراه گوشی های هوشمند گوشی هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر