کد خبر: 398109 A

رییس بیمه مرکزی:

ایلنا: رییس کل بیمه مرکزی در دیدار با مدیران بیمه ایران گفت: انتظار می رود بیمه ایران در حوزه بیمه های درمان و شخص ثالث که به علت رقابت های ناسالم و نرخ های غیرفنی آثار مالی منفی بر جای گذاشته، پیشتاز اصلاح نرخ، شرایط و تعمیق آرامش بازار دراین رشته ها بویژه شخص ثالث شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، عبدالناصر همتی روز شنبه در محل بیمه ایران، در دیدار اعضای هیات مدیره و مدیران این بیمه، تاکید کرد: باید همه تلاش کنیم، صنعت بیمه با توان بیشتری در خدمت مردم باشد.

وی با اشاره به توان و پتانسیل بالای بیمه ایران گفت: بیمه ایران موتور محرکه و نماد صنعت بیمه کشور است.

همتی به شرایط خاص صنعت بیمه در شرایط کنونی اشاره کرد و افزود: همه باید با برنامه ریزی، تلاش و کار جدی کمک کنیم تا صنعت بیمه با توان بیشتری در خدمت مردم بزرگ ایران باشد.

رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: همه ارکان صنعت بیمه باید با همدلی، رعایت مقررات و انضباط کمک کنند تا این کشتی سلامت به سرمنزل مقصود برسد.

وی خاطر نشان کرد: بیمه ایران باید همانند گذشته، نقش اساسی خود را ایفا کرده و با طراحی محصولات جدید به افزایش کیفیت بیمه کمک کند و به عنوان بزرگترین شرکت بیمه با عدم ورود به رقابت های ناسالم، اجرای مقررات و نظم در بازار را تشویق کند.

همتی همچنین از مجموعه بیمه ایران به عنوان بازوی فنی صنعت بیمه یاد کرد.

محسن پور کیانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران نیز گزارشی از عملکرد این شرکت و برنامه های در دست اجرا ارائه کرد.

ایران درمان رقابت روابط عمومی سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر