کد خبر: 399141 A

ایلنا: بهبهانی اظهار داشت: آی.پی.سی نوعی از قرار داد است که باید یک بار اجرا شود تا بتوانیم اشکالات آن را بررسی کنیم.

کرامت بهبهانی مجری طرح توسعه آزادگان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره برخی انتقادات به قراردادهای آی.پی.سی گفت: قبل از هر انتقادی ابتدا باید ببینیم که هر پروژه‌ای چقدر اولویت دارد، اگر در میدان مشترک واقع است؛ چرا  باید به تولید برسیم و چگونه باید سریعتر این هدف را محقق کنیم.

وی افزود: اگر میدان مشترک است باید شرایط طوری باشد که به صورت برد-برد باشد تا طرف مقابل با حفظ منافع ملی به ما کمک کند تا کار انجام شود. 

بهبهانی اظهار داشت: آی.پی.سی نوعی از قرار داد است که باید یک بار اجرا شود تا بتوانیم اشکالات آن را بررسی کنیم، باید خریدارانه به آن نگاه شود و منافع ملی دیده شود و بعد بر همان اساس عمل کنیم. 

وی تاکید کرد: آی.پی.سی باید یک بار اجرا شود و طرف مقابلی که می خواهد با ما تیم تشکیل دهد  و از این روش استفاده کند نیز شانس خود را امتحان کند ضمن اینکه هر دو طرف قطعا منافع خود را در نظر می‌گیرند.

مجری طرح توسعه آزادگان شمالی یادآور شد: پس ما باید با هم چالش و مذاکره داشته باشیم نقطه بهینه برای هر دو طرف را پیدا کنیم و مسلما اگر  تمایل داشته باشیم که باید بیشتر منافع ملی‌مان را رعایت کنیم باید قراردادها را اجرایی کنیم.

ملی مشترک طرف منافع شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر