کد خبر: 400201 A

ایلنا: تسویه نهایی این اوراق شامل پرداخت اصل مبلغ اسمی و نیز آخرین سود سه ماهه اوراق بود که در سررسید 22 مرداد 1395 توسط بانک پارسیان با موفقیت انجام شد.

تسویه نهایی اوراق مشارکت سایپا به مبلغ 1.500 میلیارد ریال، با موفقیت انجام شد.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) ، اوراق مشارکت سایپا (مساپا9551) در تاریخ 22 مرداد 1391 به منظور تکمیل پروژه سایپا کاشان، با نرخ سود 20 درصد سالانه و مواقع پرداخت سه ماه یکبار در بورس اوراق بهادار تهران منتشر شده بود.

شرکت سایپا این اوراق را با مشاوره شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و نیز تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی این شرکت و با ضمانت بانک پارسیان منتشر کرده بود.

تسویه نهایی این اوراق شامل پرداخت اصل مبلغ اسمی و نیز آخرین سود سه ماهه اوراق بود که در سررسید 22 مرداد 1395 توسط بانک پارسیان با موفقیت انجام شد.

پیش از این نیز اوراق اجاره شرکت واسپاری سپهر صادرات که با مشاوره عرضه، تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی تأمین سرمایه لوتوس پارسیان و ضمانت بانک پارسیان منتشر شده بود، در خرداد ماه سال جاری با موفقیت توسط بانک پارسیان تسویه و پرداخت شد.

 این اوراق به مبلغ 400 میلیارد ریال با نرخ سود 20 درصد و سررسید 2.5 ساله در فرابورس ایران منتشر شده بود که در تاریخ 12 خرداد 1395 با موفقیت تسویه و پرداخت شد.

 

ایران سایپا سرمایه سنا نرخ سود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر