کد خبر: 407289 A

ایلنا: گروه خودرسازی سایپا با حضور فعالانه در نمایشگاه خودرو ارومیه آخرین دستاوردهای این گروه خودروسازی را در معرض دید عموم قرار می دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایپا نیوز، گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی محصولات جدید و ارائه آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بین المللی خودرو ارومیه حاضر خواهد شد.

بر اساس این گزارش علاوه بر شرکت سایپا، شرکت های پارس خودرو، سایپا یدک، رینگ سایپا، فنر سازی زر، ایران کاوه، سایپاپرس، رایان سایپا، رادیاتور ایران، ایندامین، امدادخودرو و مرکز ارتباط با مشتریان ( CRM ) با ارائه جدیدترین دستاوردهای خود در قالب گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

گروه خودرو سازی سایپا در نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته ارومیه، خودروهای سراتو، سیتروئن C3و C4، ساینا، چانگانCS35، برلیانس H230 و H220 ، برلیانس H320 و  H330، آریوتاکسی، سایپا 151، ون هایس، ریچ، ساندرو، ساندرو کراس، پادرا و درکا را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد داد.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات یدکی ارومیه با حضور برجسته ترین خودروسازان و قطعه سازان کشور از 16 تا 19 شهریور از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ارومیه پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به صنعت خودرو خواهد بود.

گفتنی است در این نمایشگاه  گروه خودرو سازی سایپا آخرین محصولات و دست آورد های خود را در فضایی به مساحت حدود 1300 متر مربع در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه مندان صنعت خودرو قرار خواهد داد.

 

خودرو خودروسازان سایپا قطعه سازان پارس خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر