کد خبر: 416639 A

ایلنا گزارش می‌دهد:

ایلنا: طبق گفته کسانی که در این تجمع حضور داشتند 800 خانوار درگیر این مساله هستند و مبلغ این تخلف نیز نزدیک به 100 میلیارد تومان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از اعضای تعاونی مسکن شرکت ملی نفت به نمایندگی از 800 خانوار در مقابل وزارت نفت تجمع کردند و خواستار ورود وزیر برای حل این مساله شدند.

 800 خانوار در سال 90 به تعاونی مسکن ادارات مرکزی شرکت نفت مبالغی را از 100 میلیون به بالا پرداخت کردند تا ظرف سه سال خانه‌های خود را تحویل بگیرند و امروز پس از گذشت پنج سال حتی کلنگ این پروژه ها که قرار بود درشهر زیبا، کیاشهر و چیتگر اجرا شود، زده نشده است.

photo_2016-10-04_13-50-13

طبق گفته این شاکیان زمین‌های این پروژه سند ندارد، آنها نامه‌ای را برای وزیر ارسال کرده‌اند و او اعلام کرده است که این تعاونی جزو وزارت نفت نیست؛ اما سوال شاکیان این است که اگر تعاونی جزو وزارت نفت نیست پس چرا اسم آن ادارات مرکزی نفت است و چرا در ساختمان مرکزی شرکت نفت طبقه ای را برای این کار آن اختصاص داده‌اند و چه کسی پاسخگوی پول هایی است که آنها پرداخت کرده اند؟

این نمایندگان شاکیان تاکید کرد که همه به اعتبار شرکت نفت عضو این تعاونی‌ها شدند و پول پرداخت کردند اما خبری از ساخت و ساز نیست. مقر این تعاونی در ساختمان  شرکت نفت است و بیشتر کسانی که در این تعاونی شرکت کرده اند به اعتبار اسم شرکت نفت همراه شده اند. در سال 90 در ساختمان شرکت نفت و در طبقه هشتم آن این قراردادها بسته شده است.

طبق گفته کسانی که در این تجمع حضور داشتند 800 خانواده درگیر این مساله هستند  و نزدیک به 100 میلیارد تومان نیز تخلف صورت گرفته است.

پول ساخت و ساز مسکن نفت وزارت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر