کد خبر: 419984 A

ایلنا: دو نمایشگاه بزرگ دام و طیور و صنایع غذائی در محل نمایشگاههای بین المللی منطقه آزاد انزلی آغاز بکار می کند و در آن ده ها شرکت، کارخانه و واد تولیدی و صنعتی؛جدیدترین صنایع، ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مرتبط را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

به گزارش ایلنا، شرکت کنندگان در نمایشگاه دام و طیور؛ انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذائی و صنایع، فرآورده ها و تولیدات لبنی، انواع خوراک دام و مکمل، ماشین آلات و تجهیزات ، داروهای دامپزشکی و ضد عفونی کننده ها ، مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، تجهیزات و لوازم مرغداری ، تجهیزات و ماشین آلات دامپروری و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی را به نمایش می گذارند.

در نمایشگاه صنایع غذائی نیز فرآورده ها و محصولات غذائی، صنایع تبدیلی، ماشین آلات، تجهیزات و تکنولوژی صنایع غذائی، بسته بندی انواع صنایع پروتئینی، انواع فرآورده های گوشتی، انواع فرآورده های لبنی، انواع غذاهای آماده و نیمه آماده؛ صنایع تبدیلی-انواع کنسروهای غیرگوشتی، انواع خشکبار؛ انواع سبزیجات خشک و معطر، عرقیات گیاهی، ادویه جات، چاشنی ها، صنایع آشامیدنی، انواع فرآورده های آردی در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

معرفی توانمندی ها و پیشرفت های کشورمان در حوزه دام طیور و مواد غذایی، ارتقای سطح مبادلات تجاری کشورمان در جهت توسعه صادرات غیر نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان در نمایشگاه، تشویق و ترغیب تولید کنندگان برای رقابت سالم و هدفمند در عرصه این صنعت و ایجاد فضا برای ارتباط مستقیم تولید کنندگان با مصرف کنندگان؛ مهمترین اهداف برگزاری دو نمایشگاه دام و طیور و صنایع غذائی است.

قرار است در این نمایشگاه یک هیئت بزرگ تجاری بازرگانی و سرمایه گذاری روسی با حضور در نمایشگاه؛ ضمن بازدید از سالن ها و غرفه ها، با تولید کنندگان و شرکت های ایرانی وارد مذاکرات بازرگانی شوند.

برگزاری چند نشست تخصصی، علمی و پژوهشی با حضور کارشناسان، صاحب نظران و استادان دانشگاه ها و همچنین انجام تورهای مختلف بازدید از نمایشگاه، برخی از برنامه های جانبی دو نمایشگاه بزرگ دام و طیور و صنایع غذایی انزلی است.

این دو نمایشگاه از 28 مهر تا یک آبان ماه هر روز از ساعت 15 تا 21 در محل نمایشگاه های بین المللی  منطقه آزاد انزلی آماده بازدید علاقمندان است.

 

اشتغال خوراک صنعت صنایع تبدیلی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر