کد خبر: 422149 A

مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت نیرو:

ایلنا: مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت نیرو گفت: بهره‌وری محور تمام بحث‌های مدیریتی در صنعت آب و برق کشور است.

به‌گزارش ایلنا، "خلیل بانان‌عباسی" مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت نیرو در چهارمین نشست کمیسیون توسعه مدیریت شرکت شرکت آبفای آذربایجان غربی، با بیان این مطلب گفت: باید مدیرانی پرورش دهیم که خلاق بوده و از سه ویژگی باور به اصول، ارزش‌ها و اخلاقیات برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه کل کار مدیریتی با چند نمودار، از جمله نمودار بهره‌وری ارزیابی می‌شود، گفت: در بحث بهره‌وری، عملکرد شرکت آب و فاضلاب خوب ارزیابی شده است.

همچنین "حسین ایلیادی" مدیر دفتر توسعه مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیز با اشاره به اینکه ساختار سازمانی تمامی شرکت‌های آب و فاضلاب از اواخر سال 93 تا اوایل سال 95 مورد بازنگری قرار گرفته است، گفت: شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی جزو شرکت‌های پیشرو در زمینه مدیریت دانش در سطح شرکت‌های آبفای سطح کشور بوده و یکی از موارد صرفه‌جویی در این شرکت، صرفه‌جویی 200 میلیارد ریالی از محل نظام پیشنهادات شرکت بوده است.

در ادامه "رسول اکبری" رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی، با اشاره به راهبردهای وزارت نیرو در زمینه ارتقای نیروی انسانی و بحث چابک‌سازی شرکت، بر ضرورت استفاده از حداکثر ظرفیت آیین نامه‌های موجود تاکید نموده و گفت: توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی از جمله مهم‌ترین اولویت‌های این شرکت است.

مدیرعامل آبفای آذربایجان غربی، استفاده حداکثری از منابع داخلی، احیای منابع از دست رفته، تولید انرژی‌های پاک از منابع آبی موجود در خطوط انتقال و اجرای 3 پروژه ویژه در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی در سال جاری را از جمله دیگر اولویت‌های شرکت دانست.

همچنین قاسم‌زاده، معاون برنامه ریزی و دبیر کمیسیون توسعه مدیریت شرکت در ادامه ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات انجام یافته در خصوص توسعه مدیریت افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع و پیاده سازی و توسعه برنامه‌های دولت الکترونیک، اقدام به طراحی پرتال جامع شرکت، طراحی زیر پرتال خدمات الکترونیکی فروش و خدمات پس از فروش، تأمین امنیت کاربران در شبکه مجازی و نصب و راه اندازی سیستم‌های نرم افزاری مورد نیاز مشترکین و سایر واحدهای شرکت نموده‌ایم.

 

اقتصاد مقاومتی برق بهره وری صنعت وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر