کد خبر: 428467 A

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به ایلنا خبر داد:

ایلنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طی مکاتباتی که با دولت داشتیم انتظار می رود تا 15 آذر لایحه بودجه به مجلس تقدیم شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی  ایلنا، در خصوص برنامه ششم اظهار داشت: انتقاداتی به احکام برنامه ششم وارد شده است از جمله عدم توجه به بخش دریا. البته دولت بر این عقیده است که در پیوست ها این بخش ها دیده شده است و علاوه بر حوزه  دریا در سایر امور نیز برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است.

غلامرضا تاجگردون ادامه داد: سند پیوست دولت برنامه کاملی است و اگر تغییرات عمده‌ای در آن توسط مجلس صورت نگیرد می تواند برنامه‌ای جامع باشد.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان تصویب برنامه ششم گفت: به نظر می‌رسد با تلاش کمیسیون تلفیق برنامه ششم این برنامه قبل از بودجه سال 96 در مجلس به تصویب برسد و انتظار داریم تا 10 روز آینده سند نهایی آن به شورای نگهبان ارسال شود.

وی در خصوص لایحه بودجه سال 96 اظهار داشت: طی مکاتباتی که با دولت داشتیم انتظار می رود تا 15 آذر لایحه بودجه به مجلس تقدیم شود و با توجه به فرصتی که تا پایان سال وجود دارد نمایندگان بتوانند با دقت بیشتری این بودجه را بررسی کنند.

تاجگردون در خصوص شایعات مطرح شده در خصوص نسبت دلاویز مشاور وزیر نفت با وی گفت: من هم چنین شایعاتی را شنیده‌ام. آقای دلاویز هیچ نسبت سببی و نسبی با من ندارد و حتی قبل از اینکه من وارد مجلس شوم ایشان دارای سمت حقوقی بودند و در شرکت‌های دولتی مسئولیت داشتند و اگر ایشان امروز دارای مسئولیتی هستند به خاطر سفارش افرادی مثل من نبوده است.

وی اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای برای حمله به من تلاش کرده‌اند تا فعالیت‌های آقای دلاویز را زیر سوال ببرند. در واقع ایشان قربانی دشمنی دیگران با من شده است و از این بابت در حال ضربه خوردن است.

بودجه شورای نگهبان لایحه لایحه بودجه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر