کد خبر: 439070 A

مدیر عامل شرکت ملی پخش:

ایلنا: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در بازدید از منطقه کرمانشاه و درجمع مسئولین منطقه از صرفه جویی روزانه ۹ میلیون لیتر نفتگاز با اجرای طرح پیمایش نسبت به سال ۹۳ در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، منصور ریاحی با بیان اینکه طرح پیمایش یک اقدام درخشان در سطح شرکت بوده است، افزود: با اجرای طرح پیمایش و صرفه جویی در مصرف نفتگاز، ظرفیت های صادراتی این بخش نیز فعال تر شده است.

به گفته وی، در حال حاضر روزانه حدود ۶۰ تا ۶۴ میلیون لیتر انواع فرآورده توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صادر می شود.

ریاحی عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران را در بخش مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی مناسب توصیف و تصریح کرد: با نظارت شرکت ملی پخش در فضای صادرات و مبارزه با قاچاق فرآورده، قاچاق سوخت بسیار کم و جذابیت قاچاق برای قاچاقچیان فرآورده های سوختی به حداقل رسیده است.

مقام ارشد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در ادامه این نشست، در خصوص طرح برندسازی جایگاه های سوخت نیز گفت: با اجرای این مهم، نقش تصدی گری شرکت کاهش و نقش کنترلی و نظارتی افزایش خواهد یافت.

وی گفت: با پیاده سازی طرح برند، تغییرات شگرفی در زمینه کسب و کار شرکت، ساختار سازمان، اهداف، استراتژی ها و حاکمیت صورت خواهد گرفت.

ریاحی با بیان اینکه، نقش برند نباید کم رنگ گرفته شود، افزود: برند سازی جایگاه های سوخت یک فرصت استثنایی برای شرکت ملی پخش است و به طورقطع با برنامه هایی که تعریف شده باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود: برند سازی جایگاه های سوخت گامی بزرگ در تحول سوخترسانی در کشور بوده اما قبل از شروع این کار، باید با یک تفکر مشترک این دیدگاه را آرام آرام به بدنه شرکت تزریق و سپس به یک اقدام مشترک تبدیل کنیم تا هدف نهایی محقق شود.

ریاحی با تاکید بر کوچک سازی نواحی شرکت ملی پخش ، گفت: با اجرای این مهم، امنیت شغلی همه کارکنان حفظ خواهد شد وهمه این تغییرات در راستای طرح برند انجام خواهد شد.

وی ضمن تشکر از کارکنان منطقه کرمانشاه بخصوص در سوخترسانی در ایام اربعین، اظهار کرد: این منطقه با تمام همت اهداف شرکت را به پیش می برد و با تلاش مدیریت و کارکنان هیچ خدشه ای به امنیت شرکت وارد نشده است .

در ادامه این نشست، مدیر منطقه کرمانشاه ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت ملی پخش در منطقه طی سخنانی گفت: کاهش قاچاق در نقاط مرزی، افزایش مصرف سی ان جی و کاهش مصرف در دیگر فرآورده های نفتی در این استان چشم گیر بوده است.

علی هاشمی به آمار پایش خانوارهای نفت سفید اشاره و تصریح کرد: میزان صرفه جویی حاصل از پایش خانوارها از سال ۹۳ تا سال امسال ؛ ۸۲ میلیون لیتر بوده که صرفه جویی ریالی آن بر اساس فوب خلیج فارس ۸۳۷ میلیارد و ۶۳۰ میلیون برآورد شده است.

این مقام مسئول همچنین میزان پایش ادوات کشاورزی(تراکتور) را ۱۵ میلیون و ۹۴۵ هزار لیتر عنوان و اظهار کرد: بیش از ۱۵۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال صرفه جویی حاصل از پایش این ادوات بر اساس فوب خلیج فارس بوده است.

هاشمی فروش جایگاه های سیار مرز پرویزخان از تاریخ ۱۴ دی ۹۳ تا پایان آبان ماه امسال را ۱۵ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۹۱۳ لیتر معادل ۱۷۹ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اجرای طرح باک پر جهت نفتکش های عراقی و ایرانی در خط ترانزیت خروجی از مرزپرویز خان یکی دیگر از فعالیت های شرکت متبوع است، افزود: فروش در باک از تاریخ ۱۵ مهر ۹۳ تا پایان آبان امسال را ۸۲ میلیون و ۳۶۴ هزار و ۱۲۹ لیتر معادل ۷۶۵ میلیارد و ۲۵۹ میلیون ریال بوده است.

 

 

ایران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی صرفه جویی قاچاق کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر