کد خبر: 440170 A

در یخبندان شدید منهای ۲۰ درجه؛

ایلنا: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه خبرداد : با توجه به بارش سنگین برف در استان آذربایجان غربی، توزیع فرآورده های نفتی به کلیه مجاری عرضه و مصرف کنندگان بدون وقفه انجام شده و در حال حاضر روزانه بالغ بر ۱,۵ میلیون لیتر سوخت زمستانی(نفت سفید) توزیع می شود.

به گزارش ایلنا، احمد مجرد در بازدید از تاسیسات انبار نفت ارومیه با بیان خبر فوق، ادامه داد : این میزان توزیع سوخت در مرکز و شمال استان آذربایجان غربی توسط ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی در دمای منهای ۲۰ درجه انجام شده است.

وی تصریح کرد : از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، بالغ بر ۲۱۵ میلیون لیتر نفت سفید در مرکز و شمال استان آذربایجان غربی توزیع شده است.

مجرد گفت: با حمد و ثنای پروردگار متعال بارش نزولات آسمانی موجب خوشحالی مردم این استان گشته و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

این مقام مسئول خاطرنشان ساخت : سوخت زمستانی مشترکین نفت سفید بسته به تعداد خانوار از یک هزار و ۶۰۰ لیتر تا دو هزار و ۸۰۰ لیتر تعیین شده و مشترکین می توانند در قبال ارائه کالابرگ نسبت به تامین سوخت سهمیه ای خود از نزدیکترین فروشندگی شهری و روستایی اقدام کنند.

مجرد ضمن بازدید از عملیات این انبار که  به عنوان مبدا اصلی تامین فراورده های نفتی جایگاه ها، کارخانجات صنعتی، مشترکین خانگی نفت سفید شهری و روستایی شهرهای مرکز و شمالی استان آذربایجان غربی است، از نزدیک روند تامین و توزیع فرآورده های نفتی را بررسی و با کارکنان عملیاتی دیدار و گفت و گو کرد.

 

آذربایجان غربی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی فرآورده های نفتی نفت مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر