کد خبر: 440316 A

معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت اعلام کرد:

ایلنا: منوچهری گفت: مناقصه میدان آزادگان تا سه ماه آینده برگزار می‌شود و شرکت‌ها طی این مدت فرصت دارند که مدل‌های مالی و فنی خود را ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا غلامرضا منوچهری معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه بین شرکت ملی نفت و پتروناس مالزی برای مطالعه توسعه میادین آزادگان جنوبی و چشمه خوش گفت: میزان تولید نفت از آزادگان باید به 600 هزار بشکه و ضریب بازیافت این میدان باید از 5.5 درصد به 20 درصد افزایش یابد.

وی افزود: MOU ها 6 ماه فرصت دارند تا مخازن را مطالعه کرده تا هم زمان اسناد مناقصه را همراه با شرکت‌های داخلی و خارجی پیشنهاد دهند.

منوچهری درباره معیار انتخاب شرکت‌ها تصریح کرد: میزان تولید ، هزینه بهره‌برداری ، سود و هزینه پیمانکار در فرمولی خاص و با قضاوت مهندسی در نظر گرفته خواهد شد و بهترین پیشنهاد مورد قبول قرار می‌گیرد.

وی درباره زمان برگزاری اولین مناقصه بیان داشت: اولین مناقصه مربوط به میدان آزادگان است که اسناد آن در حال نهایی شدن است و تا سه ماه آینده در اختیار شرکت‌های مناقصه قرار می‌گیرد تا بتوانند مدل‌های مالی و فنی خود را برای توسعه ارائه دهند.

 

مالزی مدیر عامل شرکت معاون مناقصه نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر