کد خبر: 450441 A

بازرس اتحادیه پوشاک در گفت‌وگو با ایلنا:

یکی از بازرسان اتحادیه صنف پوشاک تهران گفت: پوشاک در بازار تهران و سرای ملی به وفور موجود است چراکه بدلیل کسادی اجناس زیادی فروخته نشده است و انبارها خالی نیست.

یکی از بازرسان اتحادیه صنف پوشاک تهران با حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در پاسخ به این پرسش که حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو به عنوان یکی از قطب‌های تولید و عرضه پوشاک چه تاثیری در بازار شب عید خواهد داشت؟ ، بیان داشت: درست است که بخش زیادی از سرمایه آنها که داخل گاوصندوق و چک بوده  از بین رفته است؛ اما از نظر جنس هر چقدر هم میزان خسارات بالا بوده باشد تاثیری در بازار پوشاک و به خصوص شب عید نخواهد داشت.

او افزود: اغلب واحدهای ساختمان پلاسکو در نقاطی دیگر دارای انبار هستند و بیشتر نمونه‌های کار آنها در واحدها بوده است.

بازرس اتحادیه پوشاک تاکید کرد: از طرفی پوشاک در بازار تهران و سرای ملی به وفور موجود است چرا که به دلیل کسادی، اجناس زیادی فروخته نشده است و انبارها خالی نیست؛ بنا بر این مردم نباید نگران  بازار شب عید باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، واحدهای عرضه پوشاک در نزدیکی محل حادثه ساختمان پلاسکو باز است و اگرچه رفت و آمد در این نقاط به دلیل درخواست نیروهای مستقر اندک و محدود است؛ اما  شایعاتی مبنی بر اینکه بسیاری از واحدها به دلیل انبار پوشاک برای فروش اجناس در زمان مناسب برگه های تخفیف را از شیشه  واحدها برداشته‌اند، صحت ندارد.

آتش سوزی بازار تهران چک سرمایه شب عید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر