کد خبر: 452969 A

کارگروه تخصصی سوخت و مواد نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران با حضور در محل حادثه ریزش ساختمان پلاسکو ، عملیات سوخترسانی به خودروهای امدادی را برعهده داشت.

به گزارش ایلنا، دبیر کارگروه تخصصی سوخت و مواد نفتی منطقه تهران با اعلام خبر فوق گفت: در پی وقوع حادثه ریزش ساختمان پلاسکو ستاد مدیریت بحران منطقه تهران با حضور سازمانهای ذیربط تشکیل شد و آمادگی کلیه نیروهای ستادی و عملیاتی و انبارهای نفت و نواحی سیزده گانه جهت حضور فعال در امداد رسانی در دستور کار قرار گرفت .

مسعود سهرابی تصریح کرد: از همان ساعات اولیه وقوع حادثه و با دستور ستاد مدیریت بحران شهر تهران , سه دستگاه نفتکش حاوی نفتگاز به محل حادثه منتقل شد که تا کنون سوخت خودروهای امدادی را تامین کرده است .

وی افزود: ستاد بحران منطقه تهران, آمادگی خود را جهت اعزام نیروهای تخصصی و امکانات پشتیبانی به صحنه حادثه را به ستاد مدیریت بحران شهر تهران نیز اعلام کرده است .

سهرابی از اعزام گروه های جوشکار و برشکار متخصص خطوط لوله و مخابرات منطقه تهران در این حادثه خبر داد و گفت: سوخت رسانی به خودروهای امدادی تا پایان آوار برداری این ساختمان با موفقیت انجام شد.

 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شهر تهران مخابرات مدیریت بحران ریزش ساختمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر