کد خبر: 453028 A

12 پروژه مهم برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر در طلیعه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط برق منطقه‌ای فارس وارد مدار می‌شود.

به‌گزارش ایلنا، هم‌زمان با فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با همت و تلاش کارکنان شرکت برق منطقه‌ای فارس، با احداث و راه اندازی 12 پروژه مهم برق‌رسانی در استان‌های فارس و بوشهر با اعتباری معادل 31 میلیارد و 190 میلیون تومان، شرایط جدیدی در جهت تحقق برق پایدار و مطمئن در استان‌های فارس و بوشهر ایجاد خواهد شد.

صنعت برق فارس همچون سال‌های گذشته در برای تحقق اهداف وزارت نیرو، با استفاده بهینه از ظرفیت‌های معنوی، انسانی و علمی، در دستیابی به برق مطمئن و پایدار، گام‌های اساسی بر داشته است و به عنوان یکی از زیر بنایی ترین صنایع کشور، نوید به ثمر نشستن 12 پروژه برق رسانی، احداث و افزایش ظرفیت پست‌ها و احداث خطوط در سطوح ولتاژ مختلف با اعتباری معادل 31 میلیارد و 190 میلیون تومان را می‌دهد که از افتخارات شرکت برق منطقه‌ای فارس است.

 گفتنی است به شکرانه فرارسیدن سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از پروژه‌های یاد شده، ضمن افزایش خدمات‌رسانی به مردم استان‌های پهناور فارس و بوشهر، تأمین برق مطمئن و پایدار را به ارمغان خواهد آورد.

 

انقلاب اسلامی برق پیروزی انقلاب اسلامی برق رسانی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر