کد خبر: 453038 A

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از افتتاح 15 پروژه همزمان با دهه فجر با اعتباری معادل 61 هزار و 920 میلیون ریال خبر داد.

به‌گزارش ایلنا،  "مهدی هاشمی مقدم" به پروژه‌های قابل افتتاح این مجموعه در دهه فجر اشاره کرد و گفت: بیشترین پروژه مربوط به مرکز استان با شش پروژه بوده که از جمله این پروژه‌ها می‌توان به آبرسانی به مجتمع‌های مسکونی مسکن مهر بیرجند (دادگستری و ارتش فاز 2 و بهزیستی و کویر تایر) با اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار و اجرای شبکه فاضلاب مسکن مهر بیرجند (بهزیستی و کویر تایر و بامداد باقران) با اعتبار 2 میلیارد و 440 میلیون ریال اعتبار اشاره کرد.

وی اجرای شبکه فاضلاب در خیابان‌های نارنج، صدف، پرستار و ابوریحان بیرجند با اعتبار 12 هزار میلیون ریال که از سال 92 آغاز شده بود، اجرای پروژه نشت‌یابی شبکه آب شرب شهر بیرجند، پروژه اصلاح شبکه پراکنده سطح شهر بیرجند و بازسازی انشعابات سطح شهر بیرجند با 4 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار را از دیگر پروژه‌های قابل ارائه این شرکت در مرکز استان همزمان با دهه فجر عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از بهره برداری از 3 پروژه در ایام مذکور در شهرستان مرزی نهبندان خبر داد و گفت: زون بندی و ساخت شیر فشارشکن در شهر نهبندان با اعتبار 5 میلیارد و 200 میلیون ریال از محل اعتبارات ماده 10 و 12 مدیریت بحران و خشکسالی، اجرای 5793 متر از زون بندی شبکه اصلی آب نهبندان و ساخت 19 حوضچه شیرآلات و پروژه ارتقا و بهسازی تله‌متری نهبندان شامل بهسازی بسترهای ارتباطی و کنترل کیفی، بهبود سیستم ذخیره سازی دوربین‌ها و اتصال به مرکز پایش استانی از جمله این پروژه‌ها است.

هاشمی‌مقدم از افتتاح پروژه نظارت تصویری و ارتقای تله متری شوسف با اعتباری معادل 450 هزار میلیون ریال در دهه فجر خبر داد و یادآور شد: این پروژه شامل بهسازی بسترهای ارتباطی و نصب دوربین در تاسیسات و ارتقای سامانه تله‌متری می‌شود.

وی طرح آبرسانی به شهر طبس مسینا را مشتمل بر احداث مخزن 2000 مترمکعبی و خط انتقال آب به طبس مسینا به طول 12 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 18 هزار میلیون ریال را مهم‌ترین پروژه این مجموعه از نظر میزان اعتبار عنوان کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال 91 آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی تقویت آبرسانی به شهرک‌های شمالی و مسکن مهر شهر قاین، حفاری و تجهیز و ساخت اتاقک سر چاه شماره 2 شهر سه قلعه، اصلاح و بازساری شبکه آب شرب آیسک، اصلاح و بازساری شبکه آب شرب سرایان و احداث دو باب حوضچه شیر فشارشکن این شهر را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر عنوان کرد.

 

خراسان جنوبی خشکسالی دهه فجر شرکت آب و فاضلاب شیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر