کد خبر: 453148 A

معاون وزیر صنعت خبر داد:

صالحی نیا گفت: در جریان کلیات مذاکراتی که بین خودروساز ایرانی و شرکت خودروسازی فیات در جریان است، قرار دارم. اما جزئیات این موضوع باید از خود شرکت‌های مربوطه پرسیده شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، در حاشیه مراسم تعویض 40 هزار دستگاه تاکسی فرسوده معاون صنعتی وزیر صنعت معدن و تجارت در جمع خبرنگاران در خصوص بخشنامه جدید این وزارتخانه و ایجاد انحصار در بازار گفت: به نظر من روند و مقررات فعلی در زمینه واردات خودرو انحصاری نبوده و برخی انتقادات در این زمینه مبنی بر انحصاری شدن واردات خودرو نادرست است.

صالحی نیا در پاسخ به این سوال که قراداد ایدرو و رنو چه زمانی منعتقد خواهد شد؟ ، اظهار کرد: زمانش نزدیک است. این قرارداد در حال حاضر در مرحله ارزیابی است و به زودی نهایی خواهد شد.

وی در رابطه با سرنوشت مذاکرات خودروسازان داخلی با شرکت خودروسازی فیات اظهار کرد: در جریان کلیات مذاکراتی که بین خودروساز ایرانی و شرکت خودروسازی فیات در جریان است، قرار دارم. اما جزئیات این موضوع باید از خود شرکت‌های مربوطه پرسیده شود.

معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت خاطرنشان کرد: کارگروهی در حال بررسی شرایط واردات خودرو به کشور است و نظر خود را در این زمینه اعلام خواهد کرد.

 

صنعت معدن و تجارت واردات خودرو وزارتخانه تاکسی فرسوده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر