کد خبر: 457066 A

نیروهای عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور اصلاح و بازسازی شبکه برق رسانی و همچنین رفع خاموشی‌های ناشی از بحران بارش برف و باران به استان گیلان اعزام شدند.

به‌گزارش ایلنا،  "سعید اسکندی" مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: 10 اکیپ فنی - عملیاتی، پشتیبانی و اجرایی به تعداد 40 تن با تجهیز به بالابر و خودروهای عملیاتی سبک و سنگین به منظور بازسازی و ساماندهی شبکه‌های برق رسانی شرکت توزیع برق استان گیلان اعزام شدند.

وی افزود: در این عملیات که با فرماندهی مهندس حسین حیدری و با همراهی آقایان مهندسین ایرج امیری، پیمان کی ارسلان، علی توانا فرد و مهدی رضایی همراه است، اکیپ‌های فنی و عملیاتی نسبت به اصلاح و بازسازی فیدرهای معیوب فشار متوسط و فشار ضعیف، مهار تیر شکستگی واصلاح شبکه‌های معیوب در اثر سیم پارگی فشار ضعیف وهمچنین اصلاح انشعابات و رفع خاموشی‌های مشترکین اقدام خواهند کرد.

 بارش برف و باران طی چند روز اخیر خسارت‌های فراوانی به تاسیسات برق رسانی شهرهای استان شمالی گیلان وارد کرده و این شرکت به منظور امداد رسانی، اصلاح و بازسازی شبکه برقرسانی نسبت به اعزام اکیپ‌های مجرب و کار آزموده مدیریت بحران اقدام کرده است.

 

استان گیلان بارش برف و باران برق مدیریت بحران برق رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر