کد خبر: 457147 A

به مناسبت دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی ؛ 22 پروژه برقی و صنعتی با حضور وزاری نیرو و صنعت،معدن و تجارت در استان خوزستان افتتاح و عملیات اجرایی آنها شروع شد.

به گزارش ایلنا، به مناسبت دهه مبارک فجر 22 پروژه برقی و صنعتی شامل پست و خط انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای خوزستان روز دوشنبه با حضور دو وزیر نیرو و صنعت،معدن و تجارت در استان خوزستان افتتاح و کلنگ زنی شدند.

برپایه این گزارش ؛ پروژه های یاد شده با اعتبار دو هزار و 375 میلیارد ریال به صورت همزمان درمحل پست برق 400 کیلو ولت فولاد شادگان توسط مهندس چیت چیان ومهندس نعمت زاده وزرای نیرو و صنعت، معدن وتجارت عملیات اجرایی آنها شروع و یا افتتاح شدند.

از این تعداد 12 پروژه پست و خطوط ارتباطی انتقال و فوق توزیع برق با صرف مبلغ یک هزار و 324 میلیارد ریال در شهرهای اهواز، شادگان، دزفول، باغملک، ماهشهر، آبادان و مسجدسلیمان افتتاح شدند.

هم چنین عملیات اجرائی 10 پروژه شامل: پست و خطوط ارتباطی انتقال و فوق توزیع برق به مبلغ یک هزار و 51 میلیارد ریال درشهرهای آبادان، اهواز، شوش، گتوند، شوشتر، دزفول و آغاز شد.

 وزرای صنعت، معدن وتجارت ، نیرو، جهاد کشاورزی، نفت به همراه معاون اول رئیس جمهوری روز دوشنبه برای افتتاح چند طرح مهم اقتصادی به استان خوزستان سفر کرده اند. وزیر صنعت، معدن و تجارت در افتتاح ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی استان خوزستان در نمایشگاه دائمی اهوازحضور یافت.

استان خوزستان صنعت معدن و تجارت نفت وزیر صنعت معدن و تجارت شوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر