کد خبر: 457182 A

سروری:

مراسم تجلیل از شهدای آتش‌نشان توسط صنف تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات ایمنی و آتش نشانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، پرویز سروری در این مراسم از لزوم رسیدگی به حادثه پلاسکو بدون جوسازی و حاشیه‌های صورت گرفته خبرداد.

این عضو شورای شهر تهران اظهارداشت: ما در این حادثه افرادی را از دست دادیم که جزو ذخایر کشور بودند و امیدوارم با بررسی که در این خصوص صورت می‌گیرد، نقاط ضعف را شناسایی کنیم.

او ادامه داد: باید با حوصله و دقت کامل حادثه پلاسکو مورد بررسی قرار گیرد واگر نیاز به اصلاح فرایندی بود سر فرصت و با دقت کامل اصلاحات صورت بگیرد و یا اگر در بعد قانونگذاری کمبودهایی داشتیم با هماهنگی مجلس این کمبودها رفع شود.

عضو شورای شهر تصریح کرد: این تصمیم‌ها اگر همراه با یک مدیریت انقلابی و قاطع نباشد، فایده‌ای نخواهد داشت. حادثه پلاسکو به ما ثابت کرد که کلان شهر تهران نیازمند مدیریت یکپارچه شهری است و این شهر نمی‌تواند به صورت سنتی اداره شود .

سروری تصریح کرد: امروز ما در مورد هر مساله‌ای که بخواهیم سوال کنیم باید ۱۰ نفر را مورد خطاب قراردهیم و هرکدام از آنها با نگرش متفاوت جواب متفاوت‌تری ارایه می‌هند. ما باید مطالبه گر این موضوع باشیم که شهر نیازمند مدیریت یکپارچه است .

عضو شورای شهر تهران با اشاره به امکان وقوع حوادث طبیعی در تهران گفت: ما از این نگران هستیم که اگر فردا در تهران زلزله ای رخ دهد وضعیت چه خواهد شد. حادثه پلاسکو در یک معبر عریض اتفاق افتاد  و تمام توان آتش نشانی ما مورد استفاده قرار گرفت حال اگر این اتفاق در بافت‌های فرسوده شهر و معبرهای تنگنا رخ دهد چه فاجعه‌ای رخ خواهد دارد.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم با اراده‌ای که در شورای شهر وجوددارد هر چه زودتر این مسایل حل شود.

پرویز سروری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر