کد خبر: 462682 A

همزمان با بارش برف و برودت هوای اخیر، بارگیری و توزیع سه میلیون و ۷۵۵ هزار لیتر فرآورده های نفتی از انبار نفت شهید بهمنی مقدم رشت به اقصی نقاط استان انجام شد.

به گزارش ایلنا، رئیس تامین وتوزیع منطقه گفت: با ذخیره سازی فرآورده های نفتی از ابتدای سال، سوخترسانی در کلیه جایگاههای عرضه سوخت و پمپ بنزین های استان در سرمای اخیر بدون وقفه انجام شد.

علی فخاری راد افزود: عملیات سوخترسانی از انبار نفت زیر بارش و نشست برف ادامه داشته و طی دو روز جمعه و شنبه (۲۹و ۳۰ بهمن ماه ) و در ارتفاع نیم متری برف ادامه داشت و مجموعاً سه میلیون و ۷۲۵ هزار لیتر از این مرکز سوخترسانی بارگیری و ارسال شد .

فخاری راد تصریح کرد: بیشترین حجم بارگیری مربوط به فرآورده بنزین معمولی با دو میلیون و ۴۴۵ هزار و ۳۰۰ لیتر بوده و نفتگاز غیرنیروگاهی نیز ۷۷۴ هزار لیتر در مرتبه دوم قرار داشت .

به گفتی وی ، طی دو روز برفی بنزین سوپر ۱۹۵ هزار لیتر ، نفت سفید ۱۲۴ هزار لیتر و نفتکوره ۱۸۷ هزار لیتر در انبار شهید بهمنی مقدم رشت بارگیری و به مجاری مصرف منتقل شد .

این مقام مسئول در پایان گفت: عملیات سوخترسانی به نیروگاههای سیکل ترکیبی رشت و پره سر نیز در این ایام بدون وقفه ادامه داشته و مجموعاً پنج میلیون و ۷۱۱ هزار لیتر نفتگاز از طریق خطوط لوله و نفتکش به این دو نیروگاه تامین کننده ی برق استان ارسال شده است .

 

بارش برف فرآورده های نفتی نفت بنزین معمولی بنزین سوپر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر