کد خبر: 465829 A

رئیس اتاق اصناف در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس اتاق اصناف گفت: ما بارها مخالفت خود را با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره اعلام کردیم اما دولت تصمیم گرفت که آن را اجرایی کند و ما هم قبول کردیم که در کنار دولت باشیم. امروز از 20 نمایشگاه بهاره‌ای که در تهران فعالیت می کند تنها 5 نمایشگاه دارای مجوز از اتاق اصناف هستند و بر روی آنها نظارت وجود دارد و باقی آنها غیر قانونی است.

رئیس اتاق اصناف ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص آخرین وضعیت نظارت بر اصناف در روزهای منتهی به نوروز، گفت: با تشکیل کمیته نظارت که مرکب از اصناف گوناگون است کار نظارت و برخورد با تخلفات در بازار شب عید آغاز شده است.

 فاضلی ادامه داد: تا به امروز فقط 120 پرونده در کل کشور در خصوص تخلفات اعم از گران فروشی، کم فروشی یا دیگر موارد تشکیل شده است که با وجود تعدد اصناف در کل کشور، این رقم ناچیز است.

 وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره، گفت: ما بارها مخالفت خود را با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره اعلام کردیم اما دولت تصمیم گرفت که آن را اجرایی کند و ما هم قبول کردیم که در کنار دولت باشیم. امروز از 20 نمایشگاه بهاره‌ای که در تهران فعالیت می کند تنها 5 نمایشگاه دارای مجوز از اتاق اصناف هستند و بر روی آنها نظارت وجود دارد و باقی آنها غیر قانونی است.

ایران شب عید نمایشگاه بهاره تخلفات تشکیل کمیته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر