کد خبر: 495374 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از صرفه جویی 2.6 مگاواتی برق در پیک بار مصرف سال گذشته در حوزه صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، داود راهزادی" در نشستی با مجموعه واحد مدیریت مصرف در ستاد این شرکت گفت: میزان کاهش دیماند مصرف کارخانجات در طرح های تشویقی تابستان 1395 عددی معادل 2.6 مگاوات بوده است.

وی با تشریح فواید صرفه جویی برق در پیک بار برای تمامی مشترکین به‌ویژه مشترکین صنعتی، اظهارداشت: در سال گذشته مبلغ ریالی تشویقی به مشترکین صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد عددی معادل 69 میلیون تومان بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: درسال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نیز، این شرکت طرح های تشویقی ویژه خود برای مشترکین صنعتی را ادامه داده و به مشترکینی که اقدام به صرفه جویی در دوران پیک مصرف کنند تشویقی های مطلوبی پرداخت می کند.

راهزادی از رفع برخی از مشکلات زیرساختی لوازم اندازه گیری برای اجرای طرح ذخیره عملیاتی و قرائت پروفیل بار در سالجاری خبرداد و خاطرنشان کرد: تا ابتدای تابستان امسال سعی داریم با در اولویت قراردادن صنایع این طرح مهم را اجرایی نمائیم.

وی گفت: با اجرایی شدن طرح ذخیره عملیاتی و قرائت پروفیل بار شاهد منفعت رسانی به صنایع و شبکه های سراسری برق جهت کنترل پیک مصرف در کشور نیز خواهیم بود.

 

اشتغال اقتصاد مقاومتی برق صرفه جویی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر