کد خبر: 497885 A

رئیس اتاق تهران اعلام کرد:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در پیامی اعلام کرد: جامعه اقتصادی ایران حادثه تروریستی تهران را با نهایت اندوه محکوم می‌کند.

به گزارش ایلنا، مسعود خوانساری در پیامی با محکوم کردن حادثه تروریستی امروز تهران اعلام کرد: اقتدار و امنیت یکی از مهمترین دست‌آوردهای ملی کشور به شمار می‌آید که در سایه وحدت، هم‌دلی و اعتدال مسولان و مردم برای ایران عزیز بدست آمده‌است.

غم‌‌انگیز آن‌که این سرزمین طی ۴ دهه گذشته، جوانان و شهروندان گرانقدر بسیاری را برای حفظ همین آرامش و امنیت  از دست داده و امروز باید تاسف خورد که جهل حاکم براندیشه ترور، از میان عزیزان کشور بازهم قربانیانی گرفته اما با وجود حادثه تروریستی تاسف بار امروز و با امید به عدم تکرار چنین حوادثی باید خداوند را قدردان بود که در سایه سخت‌کوشی‌ها، مجاهدت‌ها و تلاش‌های سربازان وطن و دلسوزان کشور همچنان می‌توانیم به سرزمینی امن و رو به توسعه در منطقه‌ای پراز حادثه و اتفاق ببالیم.

جامعه اقتصادی ایران حادثه تروریستی تهران را با نهایت اندوه محکوم می‌کند و امید است که همگی ما با پاسداشت امنیت موجود در کشور، تلاش کنیم که سایه ترور و ترویسم از سر منطقه و بخصوص ایران دور شود.همچنین به خانواده شهدای بیگناه این حادثه تسلیت گفته و امیدواریم آنها ما را در غم خود شریک بدانند. به امید روزی که ایرانی امن، آباد و توسعه یافته برای فرزندان آینده این کشور مهیا باشد.

اتاق بازرگانی تهران مسعود خوانساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر