کد خبر: 501712 A

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با ایلنا:

موسسه ثامن که اخیرا بر اثر شایعات، با هجوم سپرده گذاران برای دریافت پول های خود مواجه شده است، در مسیر اخذ مجوز می باشد و پس از طی مراحل قانونی مجاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا؛ چند روزی است که سپرده گذاران مؤسسه اعتباری ثامن خواستار باز پس‌گیری سپرده‌های خود هستند و مقابل شعب این مؤسسه تجمع می کنند که تمام این تجمعات ناشی از بروز شایعات و خبرهای نادرست و غلط است.

صبح امروز نیز بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار ایلنا بیش از دویست نفر از سپرده گذاران مؤسسه ثامن‌الائمه مقابل شعبه جهان کودک این مؤسسه تجمع کردند و خواستار باز پس گیری سپرده هایشان شدند.

 در‌ این مدت اخباری از احتمال ادغام تعاونی ثامن با مؤسسه مالی اعتباری کوثر به گوش می‌رسد و روابط عمومی مؤسسه اعتباری ثامن از سپرده گذاران خود خواسته تا در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با این مؤسسه تماس بگیرند.

بر این اساس روابط عمومی این مؤسسه در پاسخ به پرسش خبرنگار ایلنا در خصوص مشکلات به وجود آمده برای مؤسسه ثامن گفت: تمامی اخبار بر روی سایت مؤسسه ثامن موجود است و در حال حاضر مراحل اخذ مجوز را طی میکنیم.

اما یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا گفت: احتمالا موضوع مؤسسه اعتباری ثامن در جلسه بعدی شورای پول و اعتبار مطرح خواهد شد و جای نگرانی برای سپرده گذاران وجود ندارد.

تبلیغات روابط عمومی شورای پول و اعتبار مشکلات موسسات مالی و اعتباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر