کد خبر: 503116 A

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از هوشمندسازی 525 حلقه چاه آب تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا بختیاری" در  چهل و پنجمین جلسه طرح احیا و تعادل بخشی این شرکت در سال جاری گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جاری 3000 حلقه چاه در محدوده عملکرد این شرکت باید پر و مسدودالمنفعه شود که تعدادی از آنها مسدود شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون دو پیمانکار در زمینه انسداد چاه های غیر مجاز مشغول فعالیت هستند گفت:با توجه به اهمیت طرح احیا و تعادل بخشی و با برنامه ریزی های صورت گرفته، روند اجرای این طرح برای تحقق هرچه زودتر اهداف مورد نظر تسریع پیدا می کند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با اشاره به  برنامه ریزی برای نصب 525 دستگاه کنتور هوشمند در سال 1396 بر روی چاه های آب گفت:  حدود 525کنتور از نوع حجمی و 2000 کنتور نیز مربوط به طرح فهام است که  پیشرفت هایی در این زمینه حاصل شده است.

وی با تاکید بر اهمیت طرح احیا و تعادل بخشی اظهار داشت: طرح  احیا و تعادل بخشی در یک سو و بقیه فعالیت های شرکت نیز در سوی دیگر قرار دارد و این طرح جزو اولویت های قانونی شرکت است که باید از توانایی کارشناسان خبره در این زمینه بیش از گذشته استفاده کنیم.

بختیاری در ادامه در خصوص بودجه های تخصیص یافته گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید درآمدهای شرکت را مطابق با قوانین و ضوابط افزایش دهیم که این مهم نیز در راستای اقتصاد مقاومتی هست .

در ادامه این جلسه نیز مباحث مربوط به طرح تعادل بخشی، طرح آماربرداری و همچنین طرح های فرهنگسازی شرکت در این زمینه بررسی و چالش های موجود احصا شد که مدیرعامل برای رفع مشکلات دستورات مقتضی را صادر کرد.

 

استان تهران بودجه شرایط اقتصادی کشاورزی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر