کد خبر: 506510 A

مدیرعامل توانیر:

مدیرعامل توانیر از افزایش میزان پاداش اختصاصی به مشترکان صنعتی و کشاورزی که در طرح‌های تابستانی برق همکاری نمایند خبر داد.

به‌گزارش ایلنا، "آرش کردی" با بیان این که به منظور اجرایی شدن طرح‌های مدیریت مصرف، همه طرح‌های کاهش پیک بار توانیر با ویژگی تشویق محور و اختیاری بودن تدوین شده‌اند، تصریح کرد: در سال گذشته 4 هزار و 800 مشترک در طرح‌های تشویق محور و اختیاری کاهش پیک بار با صنعت برق همکاری کردند و تخفیفات خوبی نیز دریافت کردند.

به گفته کردی در سال جاری ضرایب و نحوه محاسبات اختصاص پاداش به صنایع و کشاورزان همکار با برق تغییر پیدا کرده است.

وی افزود: این تغییرات باعث افزایش میزان پاداش‌های مشترکان همکار با برق خواهد شد.

مهندس کردی میزان مشوق‌های پرداخت شده ناشی از قراردادهای مستقیم با صنایع و بخش کشاورزی در سال گذشته را حدود 155 میلیارد تومان اعلام و اظهار امیدواری کرد: تغییر در ضرایب و افزایش ارقام پاداش اختصاصی به مشترکان، باعث افزایش رشد تعداد مشترکان صنعتی و کشاورزی همکار با برق در تابستان جاری شود.

برپایه این گزارش، کردی پیش‌تر نیز در این خصوص گفته بود که مشترکان صنعتی و کشاورزی که در طرح‌های تشویقی چندگانه با صنعت برق همکاری کرده باشند، پاداش خود را براساس روال هرساله تا آبان ماه دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توانیر ادامه داد: پاداش‌ها براساس روال هر ساله تا آبان ماه در قبوض برق صنایع و مشترکان همکار لحاظ خواهد شد.

درهمین خصوص مدیرعامل توانیر تصریح کرد: مشترکان برای اعلام همکاری با صنعت برق درساعت های اوج مصرف، باید دو هفته زودتر با شرکت‌های برق منطقه استقرار خود هماهنگی نمایند.

 

 

بخش کشاورزی برق رشد صنعت کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر