کد خبر: 508626 A

پیشرفت و وضع مالی پروژه‌های حفظ و افزایش تولید نفت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نشستی با حضور مدیرکل انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور بررسی شد.

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، احمد زراعتکار، مدیرکل انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور در این نشست از تلاش مدیران و کارکنان مناطق نفت‌خیز جنوب در استمرار تولید نفت و گاز قدردانی کرد.

بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب هم گزارشی از تعداد، اعتبار و پیشرفت پروژه‌های مرتبط با حفظ و افزایش تولید این شرکت ارائه کرد.

در این نشست که مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و هیئت سازمان برنامه و بودجه کشور حضور داشتند درباره مسائلی چون تخصیص بودجه، قانون مناقصات، نحوه جبران تغییر قیمت ارز در پیمان‌ها و تعدیل پیمان‌ها بحث و تبادل نظر شد.

پیش از این نشست مدیرکل انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور و هیئت همراه از پروژه‌های حفظ و نگهداشت توان تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در میدان نفتی هفتکل بازدید کردند.

در این بازدید هیئت سازمان برنامه و بودجه کشور از نزدیک در جریان آخرین وضع پروژه‌های احداث واحد نمک‌زدایی هفتکل و نفت سفید، احداث بهره‌برداری هفتکل و احداث ایستگاه جمع‌آوری، تقویت فشار و تزریق گاز هفتکل و تاثیر مستقیم آن‌ها در حفظ و افزایش تولید نفت قرار گرفتند.

مسئولان و کارشناسان مدیریت مهندسی و ساختمان و مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب نیز گزارشی وضع این پروژه‌ها ارائه دادند.

ارز انرژی سازمان برنامه و بودجه گاز نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر