کد خبر: 511904 A

با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، سامانه نمایشگاهی اپکس به به مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ خدمات می‌دهد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، سامانه نمایشگاهی اپکس با دو اپلیکیشن ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان برای بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، خدمات یکپارچه نمایشگاهی ارایه می‌کند.

در بخش بازدید‌کنندگان، علاقه‌مندان  می‌توانند با جستجو بر روی نقشه نمایشگاه غرفه مورد نظر خود را یافته و از مسیریابی سیستم برای دسترسی آسان و سریع به هدف خود برسند. همچنین دریافت بارکد منحصر به فرد پس از ثبت نام و استفاده در تمامی نمایشگاه­‌ها، دنبال کردن شرکت‌­ها و غرفه‌­داران در نمایشگاه­های مختلف، جستجوی غرفه‌داران بر اساس نام، گروه کالایی یا سالن محل استقرار، نمایش محل غرفه بر روی نقشه و مسیریابی و هدایت به سمت آن، ارسال پیام به مشارکت کنندگان، ارائه درخواست نمایندگی، دانلود فایل‌های کاتالوگ و بروشور، مشاهده فهرست کالاها و خدمات مشارکت کننده، مشاهده گالری تصویری و ویدئویی مشارکت کننده، ثبت بازدید هنگام بازدید از غرفه و گزارش گیری از تعداد غرفه‌های حاضر در نمایشگاه و غرفه‌های بازدید شده از جمله خدمات اپلیکیشن ویژه بازدیدکنندگان الکامپ است. همچنین اپلیکیشن مخصوص غرفه داران به نحوی طراحی شده است تا بتوانند اطلاعات غرفه خود رات مشخص کنند و اخبار و تصاویری از غرفه خود برای استفاده بازدیدکنندگان قرار دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه اندرویدی اپلیکیشن الکامپ ویژه بازدیدکنندگان اپلیکیشن الکامپ را از اینجا و نسخه ویژه مشارکت کنندگان را از اینجا دانلود کنند. لازم به ذکر است که بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ با عنوان الکامپ 2017 از 30 تیر ماه تا 2 تیر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

الکامپ نمایشگاه الکامپ اپلیکیشن الکامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر