کد خبر: 520222 A

نماینده مردم شوش در گفتگو با ایلنا مطرح کرد:

عضو کمیسیون کشاورزی گفت: برنامه هایی که محمود حجتی برای 4 سال آینده خود در وزارت خانه ارائه می کند وسیله سنجش و بررسی ما در مجلس قرار خواهد گرفت اما او برای ادامه کار قابل اعتماد است.

سید راضی نوری عضو کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در رابطه با تعیین کابینه دولت دوازدهم و انتخاب مجدد محمود حجتی به عنوان وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: از مجموع وزاری موفقی که در دولت یازدهم حضور داشتند آقای حجتی بیشترین موفقیت و در مقابل بیشترین رضایتمندی را در کارنامه 4 ساله خود دارد. ایشان با برنامه حضور پیدا کرد و با روحیه میدانی و پیگیری بالا اهداف و برنامه های دولت را در عرصه کشاورزی پیش برد.

وی افزود: وزارت کشاورزی در زمینه خود کفایی در گندم و تولید شکر بسیار خوب و مثبت ظاهر شد. حجتی در ابتدای کار برنامه محور وفعال بود اما متاسفانه در سال پایانی ضعف هایی را داشت که امیدواریم در دولت آینده بتواند کارهای قبلی را امتداد دهد و با استفاده از یک تیم قوی نقاط ضعف را برطرف کند.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر آقای حجتی برنامه های مدون و خوبی برای 4 سال آینده داشته باشد با عملکردی که در گذشته داشته به راحتی از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت. یکی از مشکلاتی که در سال آخر با آن مواجه بودیم مسئله پایین آمدن تعرفه های وارداتی بود که به تولیدکنندگان ضربه وارد شد در حالی که در سال اول جلوی واردات برنج و شکر را گرفت و تعرفه ها را بالا برد که تولیدکنندگان توانستند خودشان را احیا کنند. امیدواریم این مشکلات دیگر در کشور اتفاق نیفتد.

 

وزارت جهاد کشاورزی کمیسیون کشاورزی محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی سید راضی نوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر